СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ОФІСОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у черговій селекторній онлайн нараді, яку з головами ОДА провели заступник керівника Офісу Президента України з регіональної політики Кирило Тимошенко, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Ключовим було питання вакцинації населення, зокрема, в ході селекторної наради повідомлено, що у червні планується надходження до України чергових 3 млн. 900 тисяч доз доступних вакцин (Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca). Окремо торкнулись питання будівництва і реконструкції об’єктів соціальної… [ Читати далі ]
Read more











