Робочі наради в Одеській облдержадміністрації

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький провів чергові робочі наради – апаратну та селекторну, в режимі онлайн, з головами райдержадміністрацій, територіальних громад та міст обласного значення. Відповідно до порядку денного зазначених нарад було обговорено ряд поточних робочих питань, включаючи доповіді керівників профільних структурних підрозділів ОДА. Основні питання, що були розглянуті в робочому порядку: сфера бюджету та фінансів (доповідач – директор Департаменту фінансів ОДА Марина Зінченко): – реалізація у 2021 р. в Одеській області державних програм та заходів, фінансування яких заплановано з… [ Читати далі ]

Read more

ПРИЧИНА СМЕРТІ ЖІНКИ-ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ З СМТ ЧЕРНОМОРСЬКЕ – ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ

Повідомляємо, що 23 березня в смт. Черноморське, Лиманського району, близько 17:20 жінка-військовослужбовець втратила свідомість на вулиці та, на жаль, померла до прибуття екстреної медичної допомоги, яку викликали перехожі. Медики прибули одразу після виклику та на жаль, констатували факт смерті.  Станом на цю годину, Національна поліція та ЗСУ проводить розслідування.  Завтра, 24 березня, буде проведено всі необхідні дослідження. Про причину смерті буде повідомлено в найкоротші терміни.  Повідомляємо, що жінка дійсно була вакцинована 21 березня 2021 року разом з особовим складом однієї… [ Читати далі ]

Read more

В Одеській облдержадміністрації відбулася селекторна онлайн нарада в рамках проєкту «Регіональні тижні»

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, в рамках реалізації проєкту «Регіональні тижні», провів селекторну нараду в режимі онлайн з головами територіальних громад регіону та міст обласного значення. Проєкт запроваджено Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад (ВАОТГ) з метою налагодження комунікації між територіальними громадами країни на регіональному і національному рівнях, координації зусиль зацікавлених сторін, представлення та захисту їх інтересів, надання навчальних та консультаційних послуг в конкретних сферах управління освітою, медициною, безпекою, енергоефективністю та іншим. Сергій Гриневецький звернувся до аудиторії зі вступним словом, у… [ Читати далі ]

Read more

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ВІДКРИВ “РЕГІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ОТГ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Лише спільно, за участі практиків та експертів, які щоденно працюють в органах державної влади та сфері місцевого самоврядування, можна забезпечити оперативне та якісне вироблення ефективних рішень, що сприятимуть розвитку місцевого самоврядування та безпосередньо  територіальних громад. Таку думку висловив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький,  відкриваючи “Регіональний тиждень” Всеукраїнської Асоціації ОТГ в Одеській області. Ключові цитати з виступу Сергія Гриневецького – у відео.

Read more

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ: “ЗРОШЕННЯ – ОДИН З ПРІОРИТЕТІВ ОДЕСЬКОЇ ОДА”

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, відповідаючи на брифінгу для представників ЗМІ, на запитання кореспондента української служби «Радіо Свобода» Михайла Штекеля про будівництво в Одеській області систем зрошення зазначив, що це питання є одним з пріоритетних для нього, як керівника області. «В агропромисловому секторі Одещини ми повинні переходити на новітні технології, на систему крапельного зрошення і при цьому ефективно використовувати бюджетні кошти» – сказав Сергій Гриневецький.  Деталі – у відео. 

Read more

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАЛУЧАТИМУТЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ КАПІТАЛІЗОВАНІ ПРОГРАМИ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

«Департамент фінансів Одеської ОДА опрацював Закон про державний бюджет України на 2021, де передбачено 65 загальнодержавних програм і заходів, проаналізувавши які ми визначили ті, в яких, нашу думку, може бути залучений наш регіон. Ми працюємо над тим аби включити Одещину в декілька програми державного фінансування, які розроблені профільними Міністерствами» – повідомив на брифінгу, для представників засобів масової інформації,голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький. Деталі – у відео. 

Read more

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРО ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВВЕДЕННЯ «ЧЕРВОНОГО» РІВНЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів брифінг для представників засобів масової інформації. Ключовою темою, яка цікавила журналістів і громадськість, стало рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про введення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Деталі – у відео.

Read more

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 станом на 23.03.2021 р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський лабораторний центр МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1122 особи (діти – 55, медпрацівники – 34). Лабораторно підтверджених випадків всього – 99371 (59050 – жінки, 40321 – чоловіки). , Найбільша кількість: м. Одеса – 707, м. Ізмаїл – 56, Овідіопольський р-н – 87, м. Чорноморськ – 85, у тому числі: — діти – 4670 (м. Одеса –1917, м. Балта – 21, м. Б.-Дністровський – 40, м. Ізмаїл – 192,… [ Читати далі ]

Read more

23 БЕРЕЗНЯ О 12.00 ВІДБУДЕТЬСЯ БРИФІНГ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО

До уваги представників засобів масової інформації! Завтра, 23 березня, у вівторок, о 12.00, відбудеться брифінг голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького. Просимо обов’язково мати з собою журналістське посвідчення та засоби індивідуального захисту.  Місце проведення брифінгу: проспект Шевченко, 4 (приймальня громадян, вхід через приймальню). Прес-служба Одеської облдержадміністрації

Read more

Термінове звернення голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького

Шановні жителі Одеси та Одеської області!В нашому регіоні склалась надзвичайно тривожна ситуація!  Рівень захворюваності на коронавірус перетворився на справжнє цунамі! Надзвичайно висока смертність – 68 людей на 100 тисяч населення.   На жаль, помирають і медичні працівники, які стоять на захисті нашого життя і здоров’я!  Хворіють люди усіх вікових категорій – люди похилого віку, вагітні жінки, молодь. Вірус відтепер вражає і дітей. Вслухайтесь в цифри – лише за минулу добу виявлено 745 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з яких 26 дітей та… [ Читати далі ]

Read more

565 стаціонарних пунктів вакцинації проти COVID-19 запрацюють з 22 березня

З 22 березня до кампанії імунопрофілактики будуть долучені нові цільові групи з другого етапу Дорожньої карти з вакцинації від COVID-19. Протягом цього етапу передбачено вакцинувати близько 70 тис. працівників первинної медицини. Найпершими щепитимуть працівників мережі первинної медицини, зокрема сімейних лікарів та їхніх помічників. Вакцинація буде відбуватися на новій платформі – у стаціонарних (тимчасових або постійних) пунктах щеплення. З 22 березня для вакцинації медиків відкриються 565 таких пунктів щеплення проти COVID-19. Стаціонарні пункти щеплення будуть працювати в закладах охорони здоров’я. Для… [ Читати далі ]

Read more