Довідка щодо захворюваності на COVID-19 станом на 20.12.2020р.

За минулу добу на території Одеської області за даними лабораторного центрулабораторно підтверджено методом ПЛР 814 особи (діти – 21, медпрацівники – 0). Лабораторно підтверджених випадків всього – 63938 (38204 жінки, 25734 чоловіків).Найбільша кількість: м. Одеса – 334, м. Ізмаїл – 71, Березівський – 35, Біляївський -36, Кілійський – 35, Овідіопольський – 39, Ренійський – 52.у тому числі:— діти – 3287 (м. Одеса – 1395, м. Балта – 12, м. Б. – Дністровський – 39, м. Ізмаїл – 133,м. Чорноморськ –… [ Читати далі ]

Read more

Вітання голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького з нагоди Дня адвокатури

Шановні друзі! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем адвокатури. Ваша професія є актуальною в усі часи, адже, що може бути важливішим, ніж захист прав  та свобод людини.  Саме завдяки вашій самовідданій правничій діяльності, ми маємо надію розбудувати демократичну, правову державу, де на практиці пануватимуть принципи верховенства права, справедливості і поваги до закону. В день професійного свята висловлюю впевненість у тому, що адвокатська спільнота Одещини і надалі буде вносити гідний вклад у розвиток та зміцнення  конституційного устрою держави, забезпечення доступу всіх… [ Читати далі ]

Read more

Вітання голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького з нагоди Дня Святого Миколая

Дорогі друзі!Щиро вітаю вас із світлим святом – Днем Святого Миколая!Саме у цей день відкриває цикл новорічних та різдвяних свят, сповнених найтепліших почуттів і побажань, світла і надії.У це свято милосердя, співчуття та турботи про ближніх бажаю, перш за все, не забувати про тих, хто сьогодні найбільше потребує нашої уваги і допомоги, а найголовніше, робити все задля того, аби всі діти були здорові та щасливі. Нехай, незважаючи на складні часи, маленькі українці відчують справжні сімейні цінності та любов. Хочу запевнити,… [ Читати далі ]

Read more

На Одещині з початку пандемії кількість ліжок, визначених для хворих на COVID-19 збільшилася понад у два рази

огодні на Одещині провели колегію лікарів та керівників медичних закладів. Захід відбувся за участі заступника Міністра охорони здоров’я Світлани Шаталової, директорки департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’євої, заступника Одеського міського голови Світлани Бедреги та фахівців медичної галузі регіону. Основною метою наради було підбити підсумки діяльності галузі охорони здоров’я за 2020 рік та сформувати основні напрямки розвитку на 2021 рік. Обговорити проблемні питання медичної системи. Присутні фахівці мали змогу висловити своє бачення та пропозиції з приводу кроків по удосконаленню системи охорони здоров’я… [ Читати далі ]

Read more

Сергій Гриневецький нагородив працівників, енергетиків та діячів науки та культури напередодні свят

Сьогодні у стінах Одеської облдержадміністрації зібралися люди різних професій та фахів, але всіх їх поєднує одне — це професійність та наполегливість у досягненні високих результатів праці, діяльність яких гідно була оцінена з боку держави, Уряду та Одеської обласної державної адміністрації. Державні нагороди отримали: за значний внесок у розбудову правової держави та утвердження верховенства права та з нагоди Дня адвокатури, орден «За заслуги» I ступеня нагороджено голову ради адвокатів Одеської області — Йосипа Львовича Бронзу, присвоєне Почесне звання «Заслужений юрист України»… [ Читати далі ]

Read more

Відбулася селекторна нарада Мінрегіону

Сьогодні представники профільних департаментів та апарату ОДА взяли участь у селекторній нараді, яку заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода провів з представниками профільних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій України. Темою наради були питання здійснення реорганізації структури райдержадміністрацій (ліквідація існуючих та утворення нових РДА, призначення нових голів РДА). Онлайн був презентований 12-етапний план відповідних заходів, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України спільно з Міністерством фінансів, Міністерством юстиції та Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Read more

Відбулася сесія Одеської обласної ради

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький взяв участь у пленарному засіданні другої сесії обласної ради VIII-го скликання. Голова звернувся до депутатського зібрання із закликом до робочого та колегіального взаємопорозуміння, дотримання порядку денного, регламенту, а також діючого законодавства.Сесія пройшла з розглядом усіх запланованих питань.

Read more

Звернення Президента до учасників Всеукраїнського онлайн-форуму Національної ради дітей і молоді

Мої вітання всім учасникам цьогорічного онлайн-форуму! Цей захід об’єднав 15 тисяч лідерів шкільного самоврядування.І скажу чесно: пропозиція організаторів звернутися з мотиваційною промовою викликала чимало запитань. Ви чули десятки промов, лекцій і тренінгів, тож чим вас здивувати? Чи зможу я бути оригінальним і дійсно корисним? Як краще звертатися до вас – юних та прогресивних, але водночас серйозних, успішних і вже майже дорослих? Хлопці та дівчата? Guys? Можливо, пані та панове?Чи вживати слова «тік-ток», «вайб», «рофл», щоб не здаватися динозавром, або ж… [ Читати далі ]

Read more

Президент підписав закон щодо соціального захисту деяких категорій населення на період дії карантину

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID -19)» № 1030-ІХ, ухвалений парламентом 2 грудня 2020 року. Закон спрямовано на посилення соціального захисту та підтримки громадян, зокрема в умовах вжиття необхідних протиепідемічних заходів. Згідно з документом, право на отримання допомоги з часткового безробіття застрахованим особам у разі втрати ними частини доходу через карантинні обмеження поширюється на… [ Читати далі ]

Read more

Відбулася зустріч голови ОДА із директором Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук, академіком Михайлом Ромащенком

Темою зустрічі стало обговорення проекту «Реконструкція зрошувальних систем Нижнього Дністра в Україні», який включений до прийнятого 18 листопаду поточного року «Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проектів, які реалізовуватимуться на території Одеської області». В цьому контексті також були обговорені перспективи та ефективність потенціалу Дунай-Дністровської зрошувальної системи та шляхи її відповідної експлуатації з дотримуванням усіх зрошувальних норм та з метою запобігання наслідкам негативних природних процесів (засолення й осолонцювання ґрунту тощо). Крім того, було порушено питання щодо подальшої долі підпорядкованих Інституту водних проблем… [ Читати далі ]

Read more

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 станом на 18.12.2020р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський лабораторний центр МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 925 особи (діти – 37, медпрацівники – 2). • Лабораторно підтверджених випадків всього – 61963 (37025 жінки, 24938 чоловіків). Найбільша кількість: м. Одеса – 438, Біляївський – 36, Лиманський – 84. у тому числі: — діти – 3219 (м. Одеса – 1376, м. Балта – 12, м. Б. – Дністровський – 39, м. Ізмаїл – 132, м. Чорноморськ – 172, м.… [ Читати далі ]

Read more