СТАДІОН В САРАТІ МОЖЕ СТАТИ МІСЦЕМ ПРОВЕДЕННЯ ФУТБОЛЬНИХ МАТЧІВ ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ЛІГИ

Високоякісне штучне покриття, більш висока огорожа, правильне освітлення і табло для проведення чемпіонатів – саме таких технічних удосконалень, на думку голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, потребує стадіон в Сараті, який сьогодні знаходиться далеко не в найкращому стані.  Особливої уваги потребує покриття футбольного поля. Зараз воно натуральне, але через проблеми з водою щільність покриття значно зменшилася. Поліпшити ситуацію можна, засіявши поле спеціальною травою для газонів. Однак це вимагає вкладень в сумі близько півмільйона гривень щорічно. Плюс до того необхідно… [ Читати далі ]

Read more

Щотижнева апаратна нарада

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів чергову щотижневу апаратну нараду, у якій взяли участь голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, заступники та радники голови ОДА, керівники структурних підрозділів ОДА, голова Одеської райдержадміністрації Юрій Крук. Відповідно до порядку денного наради спершу обговорили підсумки проходження опалювального сезону 2020 – 2021 років у населених пунктах Одеської області. З даного питання доповів директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Антон Шалигайло, який зосередив увагу на актуальному проблемному питанні щодо заборгованості за спожиті комунальні… [ Читати далі ]

Read more

У САРАТІ З’ЯВИТЬСЯ УНІКАЛЬНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

В Саратській громаді планують збудувати перший в Бессарабії регіональний туристично-інформаційний центр, який стане своєрідним подарунком до 200-річчя Сарати. Голові Одеської обласної державної адміністрації Сергію Гриневецькому презентували проект будівництва регіонального туристичного інформаційного центру при в’їзді в Сарату голова Саратської територіальної громади Вікторія Райчева і радник голови Одеської облдержадміністрації Юрій Дімчогло. Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА подавав проект будівництва туристичного інформаційного центру в Саратській і Петропавлівській громадах на розгляд Міністерства розвитку громад і територій України. Проект став переможцем конкурсу… [ Читати далі ]

Read more

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 20.04.2021 р.

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 20.04.2021 р. За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський лабораторний центр МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 691 особи (діти – 18, медпрацівники – 7). Лабораторно підтверджених випадків всього – 127519 (75553 – жінки, 51966 – чоловіка). Найбільша кількість: м. Одеса – 456, у тому числі: — діти – 5556 (м. Одеса –2262, м. Балта – 29, м. Б.-Дністровський – 46, м. Ізмаїл – 215, м. Чорноморськ – 553, м.… [ Читати далі ]

Read more

КУЛЕВЧАНСЬКА ГРОМАДА – ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, перебуваючи з робочим візитом в Білгород-Дністровському районі, наголосив на тому, що зміцнення інфраструктури, ремонти доріг та розвиток громад не можливі сьогодні без вдалого співробітництва влади, громад та бізнесу. «Розвиток громад напряму залежить від наповнення бюджету, наповнення бюджету – від сплати податків, сплата податків – від комфортності ведення бізнесу на тій чи іншій території. А коли цей бізнес ще й соціально відповідальний – це покращує розвиток громад в рази. Сьогодні Одеська облдержадміністрація і я,… [ Читати далі ]

Read more

В СЕЛІ КУЛЕВЧА ВІДРЕСТАВРУЮТЬ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС

Розвиток спорту важливий для кожної громади. Тому треба мати чіткий план у цій сфері, переконаний керівник Одещини Сергій Гриневецький. Це дозволить, на його думку, створити достойні умови для усіх спортсменів. А також мотивуватиме сільську молодь вести здоровий спосіб життя. Наприклад, у новоствореній Кулевчанській територіальній громаді вже почали реалізовувати кілька масштабних спортивних проектів. Один з них – реконструкція спортивно-культурного центру в Кулевчі. Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, в рамках робочого візиту до Білгород-Дністровського району, спільно з головою Кулевчанської громади… [ Читати далі ]

Read more

САНАТОРІЇ ОДЕСИ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙНЯТИ ХВОРИХ З ПОСТКОВІДНИМ СИНДРОМОМ

Після стаціонарне лікування пацієнтів, які перенесли COVID-19, у зв’язку з вкрай варіабельною симптоматикою перебігу хвороби, вимагає комплексного підходу, який включає в себе медикаментозну, медико-психологічну допомогу та реабілітаційну службу.  Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький спільно з Одеським міським головою Геннадієм Трухановим відвідали з робочим візитом Клінічний санаторій ім. Горького, де виділено 150 ліжок для реабілітації пацієнтів з наслідками коронавирусної інфекції. Деталі візиту – в телерепортажі телеканалу «ГЛАС». 

Read more

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ОФІСОМ ПРЕЗИДЕНТА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у черговій селекторній онлайн нараді, яку з головами облдержадміністрацій провели заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко та Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Серед найактуальніших питань, пов’язаних з медичною галуззю обговорили наявність та фактичне заповнення в закладах охорони здоров’я ліжко-місць, забезпечених медичним киснем, для госпіталізації хворих на COVID-19 (включаючи реанімаційні відділення) і організацію процесу первинної та вторинної вакцинації в регіонах доступними вакцинами Astrazeneca та Pfizer. Окремо торкнулись санітарно-епідеміологічних рекомендації щодо проведення святкових Великодніх заходів. Серед важливих питань і реалізація програми Президента України «Велике Будівництво» в рамках якої в Одеській області тривають будівельні роботи у приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах, в сільській місцевості будують та реконструюють амбулаторії і ремонтують та… [ Читати далі ]

Read more

ПЕРЕЗАПУСК ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ОДЕЩИНИ

В Одеській обласній державній адміністрації розпочали роботу над створенням Інвестиційної Ради регіону. Про структуру та діяльність новоствореного органу розповів на брифінгу начальник управління міжнародних відносин Одеської обласної державної адміністрації Роман Григоришин.  «Цей орган повинен стати дієвим інструментом координації між великим бізнесом та владою в Одесі та Одеській області. Сьогодні потрібно вести ефективну роботу та комунікацію з великими інвесторами. Хтось має виповнювати функції консьєрж-сервісу та виступати регіональною «інвестиційною нянею». І для цього сьогодні ми і працюємо над створенням Інвестиційної ради регіону»… [ Читати далі ]

Read more

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 19.04.2021р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ “Одеський лабораторний центр МОЗ України” лабораторно підтверджено методом ПЛР 372 особи (діти – 5, медпрацівники – 1). Лабораторно підтверджених випадків всього – 126828 (75135 жінки, 51693 чоловіка),Найбільша кількість: м. Одеса – 203у тому числі:— діти – 5538 (м. Одеса –2258, м. Балта – 29, м. Б. – Дністровський – 46, м. Ізмаїл – 215, м. Чорноморськ – 551, м. Подільськ – 54, м. Теплодар – 20, м. Южний – 108,… [ Читати далі ]

Read more

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ: ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА – ЦЕ СКЛАДОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Саме екологічна безпека, на думку голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, забезпечує захищеність життєво важливих інтересів людини, суспільства, довкілля та держави від реальних або потенційних загроз, що створюються антропогенними чи природними чинниками стосовно навколишнього середовища.  «Екологічна криза набула всеосяжного характеру. Століттями соціум черпає великими масштабами багатство навколишнього природного середовища. Тому сьогодні актуальною постає проблема раціонального співвідношення повсякденної діяльності людей з процесом забезпечення належного стану довкілля» – відзначив в День Довкілля Сергій Гриневецький. За словами керівника Одещини, кожнадержава на національному рівні, враховуючи специфіку стану навколишнього… [ Читати далі ]

Read more