ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ — ЧЕРГОВЕ НАГАДУВАННЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ДБАЙЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ДО ПРИРОДИ
В Одеській області відзначили День довкілля: представники трудових колективів багатьох організацій, установ та підприємств провелиекологічні заходи — очистили та озеленили території, організували просвітницькі акції, навели чистоту та порядок на узбіччях доріг та поблизуводних джерел. Перебуваючи з робочим візитом в Білгород-Дністровському районі, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, долучився до загально-сільської толоки в селі Лиман, Лиманської громади і разом з головою Білгород-Дністровської районної ради Григорієм Мельниченком та головою Лиманської громади Василем Резніченком висадив молоді берізки. “День Довкілля, чергове нагадування усім нам, що треба відповідальніше ставитись до природи і… [ Читати далі ]
Read more










