Сергій Гриневецький обговорив долю будівлі економічного коледжу з профільними експертами

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький разом із заступником Міністра освіти і науки України Ігорем Гарбаруком провів селекторну нараду щодо вирішення подальшої долі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. На зустрічі також були присутні представники Національної академії наук України, профільних департаментів, керівники навчальних закладів та освітяни. Сторони обговорили необхідність забезпечення безперебійного навчання для учнів коледжу та можливі варіанти убезпечення будівлі від знищення. На думку фахівців, споруда коледжу перебуває в аварійному стані та потребує подальшої консервації. Окрім того, будівля Одеського коледжу… [ Читати далі ]

Read more

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Одеська обласна державна адміністрація висловлює щиру пошану вам, мужнім людям, які гідно проходять через всі випробування. З нагоди відзначення цього дня особливі слова подяки від ОДА — спортсменам-паралімпійцям, а також тренерам і реабілітологам, які постійно знаходяться поруч з ними. Окремо хочемо подякувати колективу комунального закладу «Одеський регіональний центр «Інваспорт» та його керівнику В’ячеславу Гашибаязову за формування спортивного руху людей з інвалідністю та розвиток паралімпійського і дефлімпійського руху в Одеській… [ Читати далі ]

Read more

Сергій Гриневецький заявив про необхідність залучення додаткового медичного персоналу для боротьби з Covid-19

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів зустріч за участі т. в. о. голови НСЗУ Андрія Веленського, т. в. о. директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитра Самофалова та т. в. о. директорки департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’євої. Сторони обговорили розгортання додаткових лікарняних ліжок, забезпечення закладів киснем та строки лікування пацієнтів. Також голова ОДА підняв питання наявності медичного персоналу. За його словами, до боротьби з Covid-19 необхідно залучати більшу кількість медичних працівників, аби надавати хворим якісне лікування. «Нам потрібно забезпечити… [ Читати далі ]

Read more

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 станом на 03.12.2020р.

За минулу добу на території Одеської області за даними лабораторного центру лабораторно підтверджено методом ПЛР 933 осіб (діти – 58, медпрацівники – 35). Лабораторно підтверджених випадків всього – 47810 (28500 жінки, 19310 чоловіків), Найбільша кількість м. Одеса – 545, Біляївський – 42, Миколаївський – 36. у тому числі: — діти – 2651 (м. Одеса – 1108, м. Б. – Дністровський – 33, м. Ізмаїл – 128, м. Чорноморськ – 122, м. Теплодар – 9, м. Южний – 45, Ананьївський –… [ Читати далі ]

Read more

На Одещині продовжується розгортання регіональної системи моніторингу якості атмосферного повітря

Слідом за с. Нові Біляри у смт Олександрівка розпочато встановлення посту моніторингу якості атмосферного повітря. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА Алан Джіоєв. «Раніше місцеві мешканці спрямовували до нас численні скарги щодо якості повітря у селищі. Ми зробили відповідні заміри та отримали результати, які вказують на забрудненість та необхідність системного моніторингу. Нова станція почне працювати найближчими часом », — зазначив Алан Джіоєв. Директор департаменту також нагадав, що першу станцію моніторингу якості атмосферного повітря вже встановлено… [ Читати далі ]

Read more

Одещина приєднується до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насилля»

Щорічно 2 грудня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня у 1949 році було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми. В контексті відзначення цього Дня та з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить, Міністерством соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Агентством ООН з питань міграції та Громадською спілкою «А21 Україна», в рамках всеукраїнської акції «16 днів… [ Читати далі ]

Read more

Сергій Гриневецький перевірив підготовку Центра соціально значущих хвороб для лікування пацієнтів з Covid-19

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький перевірив підготовку Центра соціально значущих хвороб для лікування пацієнтів з Covid-19. Зустріч проходила за участі керівника Центру Світлани Єсипенко, т. в. о. директорки департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’євої, директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитра Самофалова та волонтерки Катерини Ножевникової. Згідно з планом у центрі соціально значущих хвороб буде розгорнуто 300 ліжок пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Також буде встановлено 34 апарати ШВЛ для відділення реанімації. Наразі приміщення готуються для приймання хворих. «Треба робити все якісно та… [ Читати далі ]

Read more

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 станом на 02.12.2020р.

За минулу добу на території Одеської області за даними лабораторного центру лабораторно підтверджено методом ПЛР 1121 осіб (діти – 55, медпрацівники – 11). • Лабораторно підтверджених випадків всього – 46877 (27928 жінки, 18949 чоловіків). Найбільша кількість м. Одеса – 700, м. Ізмаїл – 46, Балтський – 40, Овідіопольський – 50. у тому числі: — діти – 2593 (м. Одеса – 1077, м. Б. – Дністровський – 33, м. Ізмаїл – 126, м. Чорноморськ – 118, м. Теплодар – 9, м.… [ Читати далі ]

Read more

На Одещині продовжується розгортання регіональної системи моніторингу якості атмосферного повітря

Слідом за с. Нові Біляри у смт Олександрівка розпочато встановлення посту моніторингу якості атмосферного повітря. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА Алан Джіоєв.«Раніше місцеві мешканці спрямовували до нас численні скарги щодо якості повітря у селищі. Ми зробили відповідні заміри та отримали результати, які вказують на забрудненість та необхідність системного моніторингу. Нова станція почне працювати найближчими часом », — зазначив Алан Джіоєв.Директор департаменту також нагадав, що першу станцію моніторингу якості атмосферного повітря вже встановлено в смт… [ Читати далі ]

Read more

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. СНІД – синдром набутого імунодефіциту – це кінцева стадія інфекційного захворювання, викликаного вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Цей вірус… [ Читати далі ]

Read more

Сергій Гриневецький провів першу селекторну нараду з керівниками департаментів ОДА, головами РДА, сільськими, селищними та міськими головами

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький провів першу селекторну нараду з керівниками департаментів ОДА, головами РДА, сільськими, селищними та міськими головами. Під час наради заслуховувалася доповідь т. в. о. директорки департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’євої. Вона надала актуальну інформацію щодо епідемічної ситуації в регіоні та нагадала про необхідність ефективного використання субвенції, яка надійшла до місцевих бюджетів для забезпечення лікарень регіону киснем. «Цю субвенцію необхідно використати ефективно — вона не може перейти на наступний рік. Кошти мають бути освоєні для найскорішого забезпечення… [ Читати далі ]

Read more