Промова голови ОДА Сергія Гриневецького під час офіційного вступу на посаду
“Шановні колеги! Вступаючи на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації, я чітко усвідомлюю свою величезну відповідальність перед державою, Президентом, Урядом, перед Одещиною. В цей дуже непростий час з його буремними викликами – коронавірусною інфекцією COVID-19, критичним станом екологічної безпеки та жахливою посухою, складними умовами адміністративно-територіальної реформи, – ми маємо бути гранично згуртованими та мобілізованими. Необхідно мати чітку стратегію, що визначатиме пріоритети щодо ключових сфер життя регіону. Це, перш за все: – Здоров’я. Безпека та якість життя, – Політична стабільність та… [ Читати далі ]
Read more







