Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький привітав одеських журналістів з професійним свято Днем Журналіста і вручив грамоти Одеської ОДА.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький привітав одеських журналістів з професійним свято Днем Журналіста і вручив грамоти Одеської ОДА. «Якщо говорити про регіональну журналістику, то можна сказати, що одеська журналістика – одна із найбільш гострих, вільних та оперативних в країні. Бо тут завжди є місце для імпровізації, творчості та сміливого експерименту. Ціла епоха знайшла відображення на сторінках ваших газет і в ефірі телеканалів, зокрема тих, представники яких присутні сьогодні у цій залі» – сказав звертаючись до представників засобів масової… [ Читати далі ]
Read more









